Evernote Hello

Evernote Hello 1.1.258542

Lepszy od klasycznej książki telefonicznej? Bardzo możliwe!

Evernote Hello to inteligentna książka kontaktowa pomagająca zapamiętać wszystkie osoby, które mieliśmy okazję poznać podczas spotkań. To proste narzędzie, które w łatwy sposób zintegrujemy z naszymi notatkami w Evernote. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Agenda spotkań w postaci mozaiki zdjęć
  • Historia spotkań
  • Synchronizacja danych z LinkedIn
  • Przewidywanie spotkań

Wady

  • Nie stwierdzono
Więcej

Bardzo dobry
8

Evernote Hello to inteligentna książka kontaktowa pomagająca zapamiętać wszystkie osoby, które mieliśmy okazję poznać podczas spotkań. To proste narzędzie, które w łatwy sposób zintegrujemy z naszymi notatkami w Evernote.

Na początek stwórz swój profil , dodaj zdjęcie, podstawowe dane jak imię, nazwisko, numer telefonu, profil na twitterze. Połącz swój profil z kontem Linkedin, aby zyskać dostęp do dodatkowych danych kontaktowych.

Korzystanie z aplikacji Evernote Hello jest proste. Możesz przekazywać szybko numer telefonu komuś innemu, przekopiować dane z agendy spotkania, czy przedstawić siebie innym użytkownikom.

Evernote Hello może czerpać dane z smsów, kontaktów, kalendarza i notatek, aby w pełni wykorzystać swój potencjał. Evernote Hello jest w stanie sam przewidzieć nasze kolejne spotkanie. Do każdej nowo poznanej osoby możemy dodać bardzo szczegółowe dane - zdjęcia, notatki itd.

Evernote Hello

Download

Evernote Hello 1.1.258542